Apie sistemą

Teminis paveiksliukas

Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinės sistemos (TPDRIS) paskirtis – teikti viešas paslaugas, susijusias su teritorijų planavimo dokumentų rengimo procesu ir teritorijų planavimo valstybine priežiūra. 

Plačiau >

Svarbu

Informuojame, kad TPDRIS atnaujinta elektroninių dokumentų pasirašymo funkcija. Nuo šiol TPDRIS vėl galimas pasirašymas naudojant Mozilla Firefox, Chrome ar Internet Explorer naršyklių naujausias versijas. TPDRIS taip pat sudaryta galimybė pasirašyti mobiliu el. parašu.

Rekomenduojame naudoti naujausias naršyklių versijas, bei ne žemesnę nei Java 8 versiją. Pasirašymui naudojant lustinę kortelę, kompiuteryje būtina sudiegti tik PWPW programinę įrangą (kita PĮ turi būti išdiegta). PĮ versija (32 ar 64 bitų) turi būti diegiama atitinkamai pagal kompiuteryje sudiegtą operacinės sistemos ir Java versiją.

Pagalba

Informacija kaip naudotis sistema yra patalpinta čia:

 

         

Naujienos

Svarbi informacija!

Pranešame, kad nuo 2023-09-14 17 val. dėl vykdomų migravimo į Valstybės debesį darbų TPDRIS bus nepasiekiama, numatoma darbų trukmė - 4 val. Labai atsiprašome už nepatogumus.

Svarbi informacija!

Pranešame, kad nuo 2023-08-28  17 val. iki 2023-08-29 dėl vykdomų duomenų bazės migravimo darbų TPDR ir TPDRIS sistemos bus nepasiekiamos. Labai atsiprašome už nepatogumus.

Svarbi informacija!

Informuojame, kad laikinai neveikia Teritorijų planavimo dokumentų registras (TPDR) ir Teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinė priežiūros...

Svarbi informacija!

Informuojame, kad  Teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinės sistemos (TPDRIS) ir Teritorijų planavimo dokumentų registro...

Svarbi informacija!

Informuojame, kad šiuo metu laikinai sutrikęs sprendinių įkėlimas TPDRIS žemėlapyje. Problema sprendžiama. Atsiprašome už nepatogumus!

Kuriame Lietuvos ateitį - reklaminis skydelisVALSTYBINĖ TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJA prie Aplinkos ministerijos.
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Valstybės biudžetinė įstaiga. A. Vienuolio g. 8, LT-01104 Vilnius
el. paštas info@vtpsi.lt, Juridinio asmens kodas 288600210

Konsultacijos telefonu +370 5 207 3333