Naujienos

« Grįžti atgal

SVARBI INFORMACIJA DĖL DOKUMENTŲ BŪSENŲ TPDRIS!

 
SVARBI INFORMACIJA DĖL DOKUMENTŲ BŪSENŲ TPDRIS!
 
Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (toliau – TPDRIS), vykdant teritorijų planavimo (toliau – TP) procesus, pasitaiko atvejų, kai, TP proceso dalyviui, keičiant sistemoje paskelbtus dokumentus kitais (TPDRIS, pasirenkant „Pakeisti jau teiktą dokumentą"), sistemoje netinkamai atvaizduojamos pakeistų dokumentų būsenos (pvz.: pakeitus esamos būklės dokumentus ar teritorijų planavimo dokumentų (toliau – TPD) sprendinius kitais, pakeistų dokumentų būsenos išlieka „Galiojantis" ir nepasikeičia į „Negaliojantis"). Informuojame, kad visus planavimo organizatorių ar jų įgaliotų asmenų, rengėjų, TPD derinančių ir tikrinančių institucijų pranešimus, gautus el. paštu ir / ar telefonu, apie TPDRIS netinkamai atvaizduojamas dokumentų būsenas Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (toliau – Inspekcija) darbuotojai, administruojantys TPDRIS, registruoja sistemos klaidų registre ir perduoda taisyti TPDRIS taikomosios ir programinės įrangos palaikymo ir vystymo paslaugų teikėjams. Taip pat informuojame, kad dėl šiuo metu laikinų sutrikimų įregistruotos klaidos dėl netinkamai atvaizduojamų dokumentų būsenų bus pataisytos artimiausiu metu. Šiuo metu intensyviai sprendžiamos problemos dėl netinkamo dokumentų būsenų atvaizdavimo ir Inspekcija nuolat primena ir prašo sistemos paslaugų teikėjų kuo skubiau TPDRIS pataisyti dokumentų būsenas, kad TP procesų dalyviai galėtų tinkamai naudotis sistema.
 
Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta, siūlome planavimo organizatoriams ar jų įgaliotiems asmenims vykdyti TP procesų procedūras toliau ir vadovautis paskutine sistemoje paskelbta dokumento versija, kurios būsena „Galiojantis". Atkreiptinas dėmesys, kad TPDRIS atvaizduojamos skelbiamų dokumentų datos, todėl TPD derinanti ar tikrinanti institucija mato, kokiame etape buvo keičiami dokumentai TPDRIS ir, kokie esamos būklės dokumentai ir / ar TPD sprendiniai buvo paskelbti paskutiniai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
 
Papildomai informuojame, kad dėl TPDRIS pastebėtų klaidų prašome kreiptis tel. 8 604 65628 arba el. paštu tpdris@vtpsi.lt. Jos bus sprendžiamos ir taisomos.
 

Kuriame Lietuvos ateitį - reklaminis skydelisVALSTYBINĖ TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJA prie Aplinkos ministerijos.
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Valstybės biudžetinė įstaiga. A. Vienuolio g. 8, LT-01104 Vilnius
el. paštas info@vtpsi.lt, Juridinio asmens kodas 288600210

Konsultacijos telefonu +370 5 207 3333