Naujienos

« Grįžti atgal

Svarbi informacija!

Informuojame, kad Teritorijų planavimo dokumentų registro ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinės sistemos (TPDRIS) veikla, sutrikusi dėl sudėtingų technikos gedimų, atstatyta.

Teritorijų planavimo proceso dalyviai gali tęsti teritorijų planavimo procedūras teisės aktų nustatyta tvarka. Pažymėtina, kad teritorijų planavimo proceso dalyviams TPDRIS sudaryta galimybė užbaigti pradėtas teritorijų planavimo procedūras. Atstačius TPDRIS veiklą, užtikrintas procedūrų terminų skaičiavimas tokiam darbo dienų skaičiui, koks buvo likęs iki TPDRIS gedimo pradžios (2023-10-02).

Taip pat informuojame, kad TPDRIS laikino neveikimo (nuo 2023-10-02 iki 2023-10-24) laikotarpiu vykdytų teritorijų planavimo dokumentų viešinimo procedūrų, apie kurias informacija buvo teikta teisės aktuose nustatytose visuomenės informavimo priemonėse, išskyrus TPDRIS, kartojimas netikslingas. Atsižvelgiant į tai, nebus reikalaujama iš naujo pakartoti visos viešinimo procedūros. Tokiais atvejais, siekiant užtikrinti tinkamą viešinimo procedūrą, visuomenei turi būti sudaryta galimybė teisės aktų nustatytais terminais tik per TPDRIS susipažinti su dokumento sprendiniais ir teikti pasiūlymus bei dalyvauti pakartotiniame viešame svarstyme.

Dėl techninių klausimų, susijusių su sistemų veikimu ir naudojimu, prašome kreiptis tel. (8 5)  207 3333  (atsiliepus operatoriui spausti 3) arba el. paštu tpdris@vtpsi.lt.

Atsiprašome už gedimo sukeltus nepatogumus.


Kuriame Lietuvos ateitį - reklaminis skydelisVALSTYBINĖ TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJA prie Aplinkos ministerijos.
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Valstybės biudžetinė įstaiga. A. Vienuolio g. 8, LT-01104 Vilnius
el. paštas info@vtpsi.lt, Juridinio asmens kodas 288600210

Konsultacijos telefonu +370 5 207 3333