Naujienos

Svarbu!

Atsižvelgdami į tai, kad dėl Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos duomenų centro kondicionavimo sistemos gedimo birželio 8 ir 9 d. neveikė Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinė sistema (TPDRIS) ir negalėjo būti teikiamos ir gaunamos elektroninės paslaugos, susijusios su teritorijų planavimu, informuojame, kad TPDRIS pratęsti prašymų („Prašymų išduoti planavimo sąlygas", „Prašymų suderinti TPD sprendinius" ir „Prašymų patikrinti TPD") nagrinėjimo terminai.

Prašymų, kurių atsakymų teikimo terminai buvo birželio 8 ir 9 d. pratęsti 2 d. d. iki 2020-06-12 00:00 val.

Taip pat informuojame, kad visų prašymų, į kuriuos atsakyti buvo likusios 5 d. d. pratęstas 2 d. d. Kiti terminai liko tokie, kokie buvo nustatyti iki veiklos sutrikimo.

Šiuo metu sistemos veikimas atstatytas. Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kreiptis į Informacinių sistemų valdymo skyriaus patarėją Jurgitą Augustinavičienę telefonu +37062018154 arba el. paštu j.augustinaviciene@vtpsi.lt

Atsiprašome už nepatogumus.


Kuriame Lietuvos ateitį - reklaminis skydelisVALSTYBINĖ TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJA prie Aplinkos ministerijos.
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Valstybės biudžetinė įstaiga. A. Vienuolio g. 8, LT-01104 Vilnius
el. paštas info@vtpsi.lt, Juridinio asmens kodas 288600210

Konsultacijos telefonu +370 5 207 3333