Apie sistemą

Teminis paveiksliukas

Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinės sistemos (TPDRIS) paskirtis – teikti viešas paslaugas, susijusias su teritorijų planavimo dokumentų rengimo procesu ir teritorijų planavimo valstybine priežiūra. 

Plačiau >

Svarbu

Informuojame, kad TPDRIS atnaujinta elektroninių dokumentų pasirašymo funkcija. Nuo šiol TPDRIS vėl galimas pasirašymas naudojant Mozilla Firefox, Chrome ar Internet Explorer naršyklių naujausias versijas. TPDRIS taip pat sudaryta galimybė pasirašyti mobiliu el. parašu.

Rekomenduojame naudoti naujausias naršyklių versijas, bei ne žemesnę nei Java 8 versiją. Pasirašymui naudojant lustinę kortelę, kompiuteryje būtina sudiegti tik PWPW programinę įrangą (kita PĮ turi būti išdiegta). PĮ versija (32 ar 64 bitų) turi būti diegiama atitinkamai pagal kompiuteryje sudiegtą operacinės sistemos ir Java versiją.

Pagalba

Informacija kaip naudotis sistema yra patalpinta čia:

 

         

Naujienos

Svarbi informacija!

Atnaujinta: TPDR ir TPDRIS veikla atstatyta.   Informuojame, kad dėl techninių sutrikimų daliai naudotojų laikinai gali būti nepasiekiami Lietuvos Respublikos...

Svarbi informacija!

Informuojame, kad TPDRIS brėžinių įkėlimo sutrikimai yra pašalinti. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.   

Svarbi informacija!

Informuojame, kad 2022-12-08 nuo 12:15 iki 12:30 vyks sistemos konfigūravimo darbai. Nurodytu metu sistema bus nepasiekiama. Atsiprašome už nepatogumus.

Priminimas kaip paprastai ir tinkamai nuasmeninti PDF dokumentą

Priminimas kaip paprastai ir tinkamai nuasmeninti PDF dokumentą:   PDF redaktoriaus priemonėmis uždėti tamsų stačiakampį ant norimos nuasmeninti vietos, Išsisaugoti failą...

Svarbi informacija!

Informuojame, kad 2022-07-21 užfiksuotas TPDRIS pasirašymo komponento sutrikimas buvo pašalintas. Dėl kilusių nepatogumų, dokumentų, kurių teikimo terminas pasibaigia 2022-07-21,...

Kuriame Lietuvos ateitį - reklaminis skydelisVALSTYBINĖ TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJA prie Aplinkos ministerijos.
Cituojant būtina nurodyti šaltinį.

Valstybės biudžetinė įstaiga. A. Vienuolio g. 8, LT-01104 Vilnius,  faks. (8-5)2723620,
el. paštas info@vtpsi.lt, Juridinio asmens kodas 288600210